Gjesteboken til Texaco Norway AS

Velkommen til gjesteboken! Legg gjerne igjen en hilsen.

Navn:
E-post:

Beskjed:




«Forrige 1 [ 2 ] 3 ... 11 12 Neste»

Mandag 09.01.2017 05:20:45

Navn: Jim Öystein Olsen
E-post: olsen811@hotmail.com

Beskjed:
Hei var morro og titte her inne.Jeg startet i 1969 på Granada som maskingutt og slutten på Texaco Pembroke som maskin.ass.Var i Texaco i 9 år.Förste båt Granada.Skandinavia.norge.Bogo ta.og Pembroke.Fra 1969 til 1978.Hilser til alle kjenteunder den tiden.Mvh:Jim Olsen.

Lørdag 15.10.2016 01:05:38

Navn: Walter Braa
E-post: Walter@braa.pn

Beskjed:
Texaco Nueva Granada 1966

Søndag 24.07.2016 23:01:48

Navn: Jan Helge Eidnes
E-post: jheidnes@hotmail.com

Beskjed:
Var smørar/motormann på M/T"Texaco Norge" fra juni -81 til Mai -82
Motormann/2.Maskinist "Tecaco Bergen" og "Texaco Stockholm" -82 til -87
Detta var ei kjempetid som eg ser tilbake på som berre fantastisk. Syns att dagen ungdom ikkje får denne muligheita.

Lørdag 16.04.2016 21:10:24

Navn: Helge Belsvik
E-post: belsv@online.no

Beskjed:
Hilser til alle som jeg reiste i lag med på Texaco Norge,Oslo og Scandinavia

Fredag 04.03.2016 18:38:18

Navn: asle sten
E-post: aslsten@hotmail.com

Beskjed:
var på texaco norge 71 til73 som lettmatros og matros.det var ei fin tid.hilser til alle de som var der den tiden.

Lørdag 06.02.2016 16:28:23

Navn: Arne Rohde Kristensen
E-post: rohde@dalbynet.dk

Beskjed:
Sejlede som elektriker på Taxaco Britannia i efteråret 1972. Vil gerne i kontakt med andre fra besætningen, som eventuelt har billeder af den haj kokken fangede. Der var en anden elektriker der hed Vinge og en maskinmand der hed Skogstad.

Onsdag 30.12.2015 05:39:33

Navn: Arve Moe
E-post: arvem2@online.no

Beskjed:

Onsdag 02.12.2015 10:54:57

Navn: Arild Bothvidt Johannesen
E-post: ari-joha@online.no

Beskjed:

Søndag 20.09.2015 19:46:15

Navn: Georg Tellefsen
E-post: georg.tellefsen@telia.co m

Beskjed:

Tirsdag 21.07.2015 18:08:54

Navn: Rolf Kristiansen
E-post: owe-kris@online.no

Beskjed: