Gjesteboken til Texaco Norway AS

Velkommen til gjesteboken! Legg gjerne igjen en hilsen.

Navn:
E-post:

Beskjed:




[ 1 ] 2 3 ... 10 11 12 Neste»

Mandag 02.10.2017 02:57:03

Navn: Jon Reina
E-post: jon.reina@email.com

Beskjed:
Seilte på Texaco Brasil i litt over et år fra februar 1963.

Torsdag 16.03.2017 16:47:18

Navn: Stein Tråseth
E-post: Stein.traseth@hotmail.no

Beskjed:
Hei finnes det noen fra mannskapet på Texaco Skandinavia fra 1979 som fremdeles er "oppegående" så hadde det vært flott å komme i kontakt med disse 😀✌️&#6503 9;

Onsdag 01.02.2017 20:01:38

Navn: Werner M. Graff
E-post: michael.graf@email.no

Beskjed:
Hei på alle dere Texaco seilere, Min førte tur var med BOGOTA så blei de BRITANIA. Seilte i 3år. Ei minnerik opplevelse , Seilte på N.Amerika S. Amerika Afrika Auropa - Motormann.
D: :)



Søndag 22.01.2017 23:04:42

Navn: odd arvid jenssen
E-post: laijenssen@yahoo.com

Beskjed:
Hilsen til alle jeg seilte sammen med på Texaco skandinavia i året 1974.

Søndag 22.01.2017 22:08:17

Navn: Kjell Stokka
E-post: kjell.stokka@lyse.net

Beskjed:
seilte som maskingutt på Texaco Oslo i
1960-61.

Tirsdag 10.01.2017 19:40:24

Navn: Dagfinn brørs
E-post: Dagfinnbrors@hotmail.no

Beskjed:
Seilte på Texaco saut amerika 1967 1968

Mandag 09.01.2017 05:20:45

Navn: Jim Öystein Olsen
E-post: olsen811@hotmail.com

Beskjed:
Hei var morro og titte her inne.Jeg startet i 1969 på Granada som maskingutt og slutten på Texaco Pembroke som maskin.ass.Var i Texaco i 9 år.Förste båt Granada.Skandinavia.norge.Bogo ta.og Pembroke.Fra 1969 til 1978.Hilser til alle kjenteunder den tiden.Mvh:Jim Olsen.

Lørdag 15.10.2016 01:05:38

Navn: Walter Braa
E-post: Walter@braa.pn

Beskjed:
Texaco Nueva Granada 1966

Søndag 24.07.2016 23:01:48

Navn: Jan Helge Eidnes
E-post: jheidnes@hotmail.com

Beskjed:
Var smørar/motormann på M/T"Texaco Norge" fra juni -81 til Mai -82
Motormann/2.Maskinist "Tecaco Bergen" og "Texaco Stockholm" -82 til -87
Detta var ei kjempetid som eg ser tilbake på som berre fantastisk. Syns att dagen ungdom ikkje får denne muligheita.

Lørdag 16.04.2016 21:10:24

Navn: Helge Belsvik
E-post: belsv@online.no

Beskjed:
Hilser til alle som jeg reiste i lag med på Texaco Norge,Oslo og Scandinavia